İkisini de Sevdim Dizisi Oyuncuları ve Konusu

İkisini de sevdim dizisi ne zaman başlıyor? Nerede çekiliyor? İşte oyuncu kadrosu

0 207

ATV’de yeni bir dizi başlıyor: ikisini de sevdim. Bu yazımızda ikisini de sevdim dizisi oyuncuları, oyuncu kadrosu ile birlikte konusu, nerede çekiliyor, ne zaman başlayacak gibi soruların cevaplarını da burada paylaşacağız. Dizinin yapımcılığını meşhur Erler Film üstlenmiştir. İkisini de sevdim dizisinin oyuncuları epeydir merak ediliyordu. Yavaş yavaş netleşmeye başladığını söyleyebiliriz.

Çok yakında ATV’de başlayacak olan ikisini de sevdim oyuncuları arasında Burak Serdar Şanal, Amine Gülşe, Erhan Yazıcıoğlu, Hande Kaptan, Orhan Gürsoy gibi usta oyuncular yer alıyor. Dizinin senaristleri ise Özlem Atasoy ile Muharrem Buhara’dır. Yönetmen koltuğunda daha önceden Beni Böyle Sev, İstanbul Çocukları gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Cem Tabak oturmuştur.

İkisini de sevdim fragmanı

İkisini de Sevdim Konusu

Dizinin konusundan bahsetmek gerekirse fakir ama çılgınlar gibi aşık olan iki gencin hikayesi anlatılacaktır. Bu iki gençten bir tanesi idealleri olan bir gazeteci diğeri ise birçok fakir insanın yaptığı gibi zengin olma hayalleri kuran bir taksi soförüdür.

Elbette iki aşığın olduğu yerde bir de bu aşıkların arasını açmaya çalışan birileri olacaktır. Yani dizide aşk, komedi ve entrika bir arada olacaktır. Aslında klasik ATV dizilerinin bir benzeri ile karşı karşıyayız diyebiliriz. Gelişmeleri çok yakın bir tarihte sizlerle detaylı olarak paylaşacağız.

İkisini de Sevdim Oyuncuları

İkisini de sevdim Amine Gülşe Kimdir

Amine Gülşe (Suna Yıldırım): 30 Nisan 1993 yılında İsveç’te doğan Amine Gülşe ilk başlarda model olsa da şimdilerde oyunculukta yapıyor. 2014 yılında Türkiye’nin güzellik kraliçesi yarışmasında 1. seçilen amine gülşe’nin yıldızı daha da çok parlamıştır. Daha önceleri asla vazgeçmem isimli dizide rol almış ve o dizide de Nur karakterini canlandırmıştır.

İkisini de sevdim Burak Serdar Şanal Kimdir

Burak Serdar Şanal: Dizide Suna Yıldırım’ın partneri olan Burak Serdar Şanal 28 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Maltepe Üniversitesi’nin drama kulübünde oyunculuk eğitimi alan Burak Serdar önceleri birçok dizi projesinde yer almıştır. Sevgilisi ise Hande Erçel’dir.

İkisini de sevdim Erhan Yazıcıoğlu Kimdir

Erhan Yazıcıoğlu: Dizideki karakteri Demir Bey’dir. 9 Temmuz 1951 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erhan Yazıcıoğlu önceleri birçok tiyatro, sinema ve dizi filmlerde rol almıştır. İzleyenler bilir daha önceleri Karadayı dizisinde de rol almıştır.

Diğer oyuncuların listesi ise:

  1. Amine Gülşe
  2. Burak Serdar Şanal
  3. Erhan Yazıcıoğlu
  4. Oktay Gürsoy
  5. Hande Kaptan
  6. Mehmet Mehmedof

Siz de ikisini de sevdim dizisi oyuncuları başlıklı bu yazıda düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. Sizce nasıl bir dizidir? Ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.