Herşey Dahil Alişan ve Çağla Şikel Neden Ayrıldı

0 125

Herşey Dahil programını yaklaşık 200 bölümdür çağla şikel ve alişan sunmaktaydı. TV 360’da yayınlanan herşey dahil programının sunucuları ise değişti. Bundan böyle Perihan Savaş sunacak programı. Neredeyse 1 yıldır 360 TV’de yayınlanan herşey dahil artık farklı bir kişi tarafından sunulacak. Yönetim Çağla Şikel’in ve Alişan’ın yüksek maaş aldıkları gerekçesi ile anlaşmayı fes etti. Ünlü sunuculara bu maaşı veremeyecekleri gerekçesiyle Alişan ve Çağla Şikel herşey dahil’den ayrıldı.

6 Mart Pazartesi’den itibaren artık Perihan Savaş tarafından sunculacak olan programın reytingleri nasıl olur, izlenir mi izlenmez mi bunu birlikte göreceğiz. Sosyal medyada Perihan Savaş’ın çok daha uygun bir fiyatla herşey dahil programında anlaşmaya vardığı iddia ediliyor.

perihan savas hersey dahil alisan

Programdan ayrıldıkları zaman Çağla Şikel gözyaşlarına hakim olamadı. Alişan ise herhangi bir şey söylemeden geçip gitti. Perihan Savaş 1955 yılında dünyaya gelmiş, şimdilerde 62 yaşında ünlü bir oyuncudur. Perihan Savaş’ın sunacağı herşey dahil programında bir konsept değişikliği de olacak. Alişan ve Çağla’nın sunmuş olduğu herşey dahil programını artık izlemeyebilirsiniz.. Birlikte 6 Mart 2017’de neler olacağını göreceğiz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.