Dayan Yüreğim Bitiyor mu? Neden Final Yaptı? Final Tarihi..

Fox TV Dayan Yüreğim dizisi neden final yapıyor? Dayan yüreğim bitecek mi?

0 209

FOX TV’nin merakla beklenen dizisi dayan yüreğim geçtiğimiz hafta 10. bölüm ile ekranlara geldi. Diziyi ilk bölümden beri takip eden biriyim. İlk başlarda romantik, dramatik sahneleri olmuş olsa da artık senaryo başa sarıp duruyor. Dizinin her bir bölümü 2 saatten fazla sürüyor ve ilk 10 bölümde dizinin senaryosu neredeyse bitti diyebiliriz.

Dayan yüreğim dizisi oyuncuları arasında Ece Uslu, Nilay Deniz, Berk Atan, Cansel Elçin, Ege Aydan, Bengi Öztürk gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Senaryo fena değil ama bence yönetmen diziyi 1 saatte tutup daha uzun süreli olmasını sağlayabilirdi. Bu gidişle benim şahsi düşüncem dayan yüreğim dizisi önümüzdeki haftalarda final yapar gibi. Zaten reytinglerde de istenilen sonucu vermeyen dayan yüreğim için kaçınılmaz son yakındır.

Dayan Yüreğim Dizisi Final Tarihi

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Sizce dayan yüreğim final yapar mı? İlerleyen günlerde eğer dayan yüreğim dizisi final yaparsa gerekçesini sizlerle bu başlık altından paylaşacağız. Gelişmelerden haberdar olmak için www.oyuncukadrosu.net sitesini takip etmeye devam ediniz..

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.