Cem Uçan Diziden Neden Ayrıldı – Diriliş Ertuğrul

Cem Uçan (Aliyar) Ertuğrul Dirilişten neden ayrıldı? Geri dönecek mi?

2 511

Diriliş Ertuğrul dizisine 3. sezon dahil olan Cem Uçan sürpriz bir şekilde diziden ayrıldı. Diriliş Ertuğrul hayranlarının merak ettiği cem uçan diziden neden ayrıldı sorusunun cevabını bu konumuzda bulabileceksiniz.  Dün akşam 78. bölüm ile izleyici karşısına çıkan Diriliş Ertuğrul’da yine heyecan doruktaydı. Tüm Türkiye, diziyi izlemek için ekran başına kilitlenmişken dizide bir sahne herkesi şaşırttı. Aliyar, Batuhan tarafından öldürülmüştür.

3. Sezon dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Cem Uçan, dizide Aliyar karakterini canlandırmaktaydı. Her ne kadar Çavdar obasından olsa da dizideki rolünden dolayı çok sevilen bir isimdi. Dün akşamki bölümde dahil olmak üzere toplamda 16 bölüm izleyici karşısına çıkan Cem Uçan hakkında çok fazla haber çıktı. Son günlerde artan cem uçan diziden ayrıldı haberlerinin doğru olduğunu öğrendiğimiz şu anlarda bu bilgiyi sizlerle de paylaşmak istiyoruz.Cem ucan diziden ayrıldı

Cem Uçan Neden Ayrıldı?

Cem Uçan’ın yapımcı şirket ya da başka kimseyle bir problemi olduğundan dolayı diziden ayrılmadığını belirtmek istiyoruz. Tamamen senaryo gereği diziden ayrılan Cem Uçan, belki başka projelerde karşımıza yeniden çıkar. Öyle ki çekimlerin tamamlandığı yaz aylarında diziden ayrılacağını bilen ünlü oyuncu bu konuda kimseyle bir bilgi paylaşmamıştır. Ve takdir edersiniz ki dizideki anlaşmasından dolayı Cem Uçan kimseyle bir bilgi paylaşılmadı.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Cem Uçan’ın diziden ayrılmasına sizler ne diyeceksiniz?

2 Yorumlar

  1. okan diyor

    Ya cem neden öldü ya, seviyorduk kendisini nolur geri gelsin diziye, ya da ölmesin lütfen ya 🙁

    1. Oyuncu Kadrosu diyor

      biz de kendisini çok seviyorduk ancak senaryo gereği diziden ayrılmak zorunda kalmış…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.