baybul bilgi merkezi

Şahan Gökbakar Recep İvedik 4

recep ivedik 4Şahan Gökbakar Recep İvedik Recep İvedik karakteri; mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kulanmaktadırlar.

Recep, bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenir. Mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için bu arsayı kendi başına satın almak ister.

2 Mart 2014
bosluk

Berna Kızılkayalar

Berna KızılkayalarBerna Kızılkayalar Recep İvedik 4 Sinema filminde Başrol oyuncuları arasındadır. Berna Kızılkayalar Recep İvedik 4 Sinema filminde Simge Karakterini oynamaktadır.

21 Şubat 2014
bosluk

Aziz Karakaya

Aziz KarakayaAziz Karakaya Recep İvedik 4 Sinema filminde Başrol oyuncuları arasındadır. Aziz Karakaya Recep İvedik 4 Sinema filminde Apachee Serkan Karakterini oynamaktadır.

21 Şubat 2014
bosluk

Ekrem Aral Tuna

Ekrem Aral TunaEkrem Aral Tuna 15.01.1991 yılında Bursa’da doğdu. Üniversite eğitimi için istanbul’a yerleşti.. istanbul’da çeşitli workshop ve eğitim programlarına katıldı.. Tiyatro’ya William Shakespeare’in “Much ado about nothing” adlı oyunundaki “Peder Francis” rolüyle başladı.

Oyunculuk kariyerinde tiyatronun yanısıra 2011 yılının sonlarında ilk olarak “Sütaş Ayran” reklamındaki kısa rolü ile kamera karşısına geçti ve birkaç kısa filmde yer aldı.

Ardından 2011-2012 sezonunda bir yıl boyunca Nescafe’nin reklam yüzü oldu ve bir çok reklam filminde rol aldı.

21 Şubat 2014
bosluk

Ece İncebay

Ece İncebayEce İncebay Recep İvedik 4 Sinema filminde Başrol oyuncuları arasındadır. Ece İncebay Recep İvedik 4 Sinema filminde Aslıhan Karakterini oynamaktadır.

21 Şubat 2014
bosluk

Cem Korkmaz

Cem KorkmazCem Korkmaz Recep İvedik 4 Sinema filminde Başrol oyuncuları arasındadır. Cem Korkmaz Recep İvedik 4 Sinema filminde Halil İbrahim Karakterini oynamaktadır.

21 Şubat 2014
bosluk

Barış Bulut

Barış BulutBarış Bulut Recep İvedik 4 Sinema filminde Başrol oyuncuları arasındadır. Barış Bulut Recep İvedik 4 Sinema filminde Taylan Karakterini oynamaktadır.

21 Şubat 2014
bosluk

İrfan Kangı

İrfan Kangıİrfan Kangı 1976 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi akşam okulunun Tiyatro bölümünü bitirmiştir. MSM olmak üzere çeşitli okul ve kultur merkezlerinde tiyatro eğitmenliği yaptı. Yaklaşık 8 sene Türkiye’ ninen önemli radyolarında hem yönetici hem de programcı olarak çalıştı. 2000 yılında tiyatro da profesyonelliğe Sinan Dülger in kurduğu AVAM TİYATRO ile başladı ve bu birliktelik 5 sene devam etti.
30’un üzerinde reklam filminde rol almıştır.

21 Şubat 2014
bosluk

Şahan Gökbakar

Şahan GökbakarŞahan Gökbakar 22 Ekim 1980 İzmir doğumlu Türk komedyen ve oyuncudur. Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara’da başladı. ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji’nde tamamladı. ODTÜ Koleji’nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü’nü  bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu.  Babası Osman Selçuk Gökbakar, Şahan’ın 8. yaş gününde (22 Ekim 1988) günü bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

21 Şubat 2014
bosluk
baybul bilgi merkezi Oyuncu Kadrosu Sitemiz Baybul.net İnternet Bilgi merkezinde yerini almıştır

Facebook\'ta Bizi Beğenin