Zafer Algöz

Zafer AlgözZafer Algöz  30 Ağustos 1961 Kars doğumlu Türk oyuncudur. 1975 sezonunda Bursa Devlet Tiyatrosu’nda açılan “Gençlik Kursları” ile tiyatro eğitimi alan sanatçı, 1980 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. 1985 yılında mezun olup, aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu’nda sanat yaşamına başladı.

9 Haziran 2014
bosluk

Ümit Belen

Ümit BelenÜmit Belen, 23.10.1965  yılı İstanbul doğumludur.  Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi bölümü mezunudur. Daha önce Genco, Silahların Gölgesinde, Büyük Yalan, Seni Yaşatacağım, Rabia, Su Sinekleri, Erguvan Yılları, Bizim Ev, Gizli Aşk ile Barışta Savaşanlar adlı projelerde yer aldı.

26 Mayıs 2014
bosluk

Kemal Topal

Kemal TOPALKemal Topal 1962 Ankara doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatro deneyimleri arasında;
2000-halen – İstanbul Devlet Tiyatrosu
1995-2000 Ankara Devlet Tiyatrosu
1986-1995 Adana Devlet Tiyatrosu
Michelangelo
Ayak Takımı Arasında
4. Murat
Bir Yaz Gecesi Dönemi Rüyası

22 Nisan 2014
bosluk

Mesut Akusta Kurtlar Vadisi Pusu

Mesut AkustaMesut Akusta Kurtlar Vadisi Pusu Ünsal Kemal Alnıaçık karakteri; Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Mesut Akusta tarafından canlandırılmış karakterdir.
Ünsal Kemal aslında küçük yaşlardan itibaren devlet tarafından yetiştirilip sonrasında KGT’ye ajan yapılan birisidir.KGT içinde saygınlığı artmış ve sonrasında Alper Özgenç ile çalışmaya başlamıştır.Türkiye’de varolan bütün karanlık yapılanmaları ortaya çıkarmış ve bunları yok etmek için çalışmaya başlamıştır.Sonunda Polat Alemdar ile tanışır ve Polat’ın KGT görevlisi olduğunu anlayınca Polat’a bazı görevler vermiştir.

17 Mart 2014
bosluk

Mesut Akusta

Mesut AkustaMesut Akusta 22 Şubat 1964 Konya doğumludur. 1985’te Ankara’da çocuk oyunuyla tiyatroya başladı. 1992 yılında Hadi Çaman Yeditepe Oyuncuları’na katıldı. 1997’de Nezihe Araz’ın yazdığı Cahide oyununda rol aldı. Fehmi Paşa Konağı, Atları da Vururlar ve Şerefe Yirminci Yüzyıl isimli müzikallerde görev aldı.

17 Mart 2014
bosluk

Şemsi İnkaya Kurtlar Vadisi Pusu

Şemsi İnkayaŞemsi İnkaya Kurtlar Vadisi Pusu Vahap Kuzuzade karakteri; Tapınakçılar Akşaçlı ile girdikleri mücadelede zor durumda kalınca artık daha fazla yıpranmadan Türkiye’yi terk etme kararı alırlar.

Ancak Türkiye üzerinde ki emellerinden faz geçmiş değiller. Türkiye içresinde yıllarca sessizlikleri koruyan yerli işbirlikçileri uyandırma kararı alırlar. Bu teşkilatın başı  Vahap Kuzuzade…

9 Mart 2014
bosluk

Didem Taslan Kurtlar Vadisi Pusu

Didem TaslanDidem Taslan Kurtlar Vadisi Pusu Gamze karakteri, pavyon’da çalışırken Bulut sayesinde Memati ile tanıştırılan sonra da çocuğu olacağından dolayı Memati ile evlilik hayatı yaşarlar.
oyuncu kadrosu
İlerleyen zamanda Tataroğlunun oğlu Fuat tarafından öldürülür.

 

 

8 Mart 2014
bosluk

Didem Taslan

Didem TaslanDidem Taslan 1982 yılında Mersin doğumludur. Didem Taslan 1992 yılında çocukluk hayali olan mankenliği gerçekleştirmek için Mersin’den İstanbul’a geldi. Bir aile dostu vasıtasıyla Gaye Sökmen Ajans’ta mankenlik yaşantısı başlamış oldu.

8 Mart 2014
bosluk

Hüseyin Avni Danyal

Hüseyin Avni DanyalHüseyin Avni Danyal 12 Nisan 1962 Trabzon doğumlu Türk oyuncudur. 1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu.Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. 1978-1979 yılları arasında Ankara’da amatör olarak tiyatroya başladı. Ankara Halk Tiyatrosu ve Ankara Sanat Tiyatrosunda kursiyerlik yaptı.

1981 de girdiği İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi tiyatro-oyunculuk bölümünden 1985 yılında mezun oldu. Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. 1988-94 yılları arasında Bursa Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı.

4 Mart 2014
bosluk

Mustafa Üstündağ

Mustafa ÜstündağMustafa Üstündağ 1977 Mersin doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tiyatro eğitimi alan oyuncu Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde görev aldı. Pervasız Tiyatro’da devam etti. Atv’de yayınlanan Yersiz Yurtsuz dizisinde Ferdi Tayfur’un oğlunu, Zincirbozan filminde ülkücü Talat’ı oynadı.

Zeynep’in Sekiz Günü’nde (2007) Ali rolüyle bir üçkâğıtçıyı canlandırdı. Kurtlar Vadisi Pusu adlı tv dizisinde Muro karakterini oynadı. Ancak 1 Ekim 2009 tarihinde yayınlanan 65. bölümle diziden ayrıldı. Yüzme ve futbol ile ilgilenmektedir.

4 Mart 2014
bosluk

Facebook'ta Bizi Beğenin