baybul bilgi merkezi

Tuvana Türkay Kara Para Aşk dizisinden Ayrılıyor

Tuvana TürkayBaşrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Öykü Karayel ve Erkan Can’ın paylaştığı Kara Para Aşk dizisinde önümüzdeki hafta ayrılık yaşanacak.

ATV’nin sevilen dizisi Kara Para Aşk’ta bu hafta ayrılık yaşanacak. Ay Yapım imzalı ve başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Öykü Karayel ve Erkan Can’ın paylaştığı ve Sema Ergenekon-Eylem Canpolat ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı Kara Para Aşk dizisinde önümüzdeki hafta ayrılık yaşanacak.

22 Aralık 2014
bosluk

Öykü Karayel

Öykü KarayelÖykü Karayel 1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur.
oyuncukadrosu.net
Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir eğitim aldıktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Henüz konservatuar öğrencisiyken, Tiyatro Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı oyunu için yapılan seçmelere katıldı ve 30 aday arasından Ayşe rolünü oynamaya hak kazandı.

15 Aralık 2014
bosluk

Tuvana Türkay Kara Para Aşk

Tuvana Türkay Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar isimli birini oynuyor. Tuvana Türkay dizide güzelliği ile ön plana çıkacak bir isim. Dizide Elif’in çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda en yakın dostu olarak görev yapıyor.

1 Mart 2014
bosluk

Tuvana Türkay

Tuvana TürkayTuvana Türkay 3 Ekim 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelen  Tuvana Türkay baba tarafı Bulgaristan göçmeni anne tarafı Kırım Türklerinden yani melez sayılabilir. Güneş Koleji mezunu olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo TV-Sinema Bölümü’nü okumaktadır. 9 yaşında oyunculuğa başlayan Türkay, Kent Şeker ,Türk Telekom ,Only Ped ,Akbank , Ayyıldız GSM , Coca Cola gibi bir çok ünlü markanın reklam yüzü oldu.

1 Mart 2014
bosluk

Nebahat Çehre Kara Para Aşk

Nebahat ÇehreNebahat Çehre Kara Para Aşk Dizisi Oyuncularından Zerrin Denizer karakterini oynamaktadır.  Zerrin Denizer 60 yaşında 3 çocuklu bir annedir. 

Ahmet’in karısıdır ve Aslı, Elif ve Nilüfer’in isimli 3 tane kızı bulunmaktadır. 

1 Mart 2014
bosluk

İlkin Tüfekçi Kara Para Aşk

İlkin Tüfekçiİlkin Tüfekçi Kara Para Aşk Dizisi Pelin Serter karakterini oynayacak. Pelin Serter bir komiseri canlandırmaktadır.
İlkin Tüfekçi, Pelin Serter 25 yaşlarında Emniyet Müdürlüğünde komiser olarak çalışmaktadır.

1 Mart 2014
bosluk

Aytaç Arman Kara Para Aşk

Aytaç Arman Kara Para Aşk dizisinde Ahmet Denizer karakterini oynayacak.  Ahmet Denizer,  Zerrin’in kocası Denizer Holding Yönetim Kurulu Başkanı. 3 tane sorunlu kızı vardır. Dizide kızlarıyla başı hayli derde girecektir.

1 Mart 2014
bosluk

Aytaç Arman

Aytaç ArmanAytaç Arman 22 Haziran 1949 Adana doğumlu Sinema ve dizi oyuncusudur. Gerçek adı Veysel İnce’dir. Erkek sanat Enstitüsü’nü bitirdi. Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi’nde okurken; 1969’da Ekstra Ekspres gazetesinin açtığı şikeli artist yarışmasında(yarışmanın birincileri önceden belirlenmişti)erkek adaylar arasında 2. seçildi.

1 Mart 2014
bosluk

Damla Colbay

Damla ColbayDamla Colbay 1992 İzmir doğumludur. Henüz tv ekranların da ilk dizisi Kara Para Aşk dizisidir. Buna rağmen çok gelecek vaat eden bir oyuncudur. Doğma ve büyüme İzmirli, olan tiyatro ve oyuncu hayalinde ki en büyük mesleğe bu kadar yaklaşmanın da mutluluğunu ayrıca yaşıyor.

1 Mart 2014
bosluk

Saygın Soysal

Saygın SoysalSaygın Soysal  21 Mayıs 1982 Ankara doğumlu Türk sinema ve dizi film oyuncusudur.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okudu. Güz Yangını, Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili gibi Televizyon dizilerinde oynadı. “Asi” adlı TV dizisinde rol aldı. 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur Mu? çalışmasında yer aldı. Bir sonraki projesi ‘Türkan’ dizisindeki Ali rolüdür.
oyuncu kadrosu

1 Mart 2014
bosluk
baybul bilgi merkezi Oyuncu Kadrosu Sitemiz Baybul.net İnternet Bilgi merkezinde yerini almıştır

Facebook\'ta Bizi Beğenin